Vedoucí kanceláře/ Office Manager

Rámcová náplň práce:
- agenda prvotních účetních dokladů včetně cestovních příkazů, podkladů pro banku apod.
- inventarizace majetku
- vedení pokladen
- agenda odeslané/došlé pošty, datová schránka
- agenda objednávek
- agenda smluv s dodavateli služeb (nájem, PRE… apod.)
- správa kanceláře a příslušenství včetně skladových prostor
- administrativní agenda ve vazbě na aktuální realizované projekty

Co nabízíme:
- zázemí zavedené a mezinárodně uznávané kulturní neziskové organizace v oblasti dokumentárního filmu
- neformální pracovní prostředí v centru Prahy
- motivující finanční ohodnocení

Co očekáváme:
- středoškolské vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
- základní znalost účetnictví
- zkušenosti s vedením administrativy v organizaci
- znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou)
- zkušenost s administrací projektů s podporou EU fondů vítána
- pokročilou znalost Excel, Word
- samostatnost, odpovědnost, důslednost, pečlivost
- základní organizační schopnosti

Vaše životopisy a stručné motivační dopisy (v samostatných wordovým nebo pdf dokumentech) zasílejte do 25. září 2019. Výběrového řízení proběhne v druhé polovině měsíce srpna.

Společnost
Institut dokumentárního filmu
Adresa
Štěpánská 611/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Institut dokumentárního filmu | IDF
Štěpánská 14, 110 00 Praha – Nové Město, Česká republika
224 214 858