Hledáme šikovného náboráře/náborářku s tahem na branku. Co bude Vaší náplní práce? Kromě drobné personální administrativy zejména aktivní vyhledávání potenciálních zaměstnanců call centra, správa facebookového a instagramového profilu a příprava náborových akcí.

Náborový/á specialist(k)a v callcentru (HPP/částečný úvazek)

Nabízíme

  • mzda 20.000 Kč plus pohyblivá složka závisející na počtu získaných uchazečů
  • nástup možný ihned
  • HPP, nebo částečný úvazek (6 hodin)
  • práci v příjemném kolektivu

Benefity

  • Služební telefon i k soukromému využití
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání uchazečů (vyhledávání partnerů pro pracovní inzerci, zajišťování propagace na VŠ a jiné)
  • Oslovování a vyhledávání potenciálních uchazečů na LinkedIN a Facebooku
  • Příprava náborových akcí a dnů otevřených dveří
  • Administrativa
  • Správa Facebooku, Instagramu

Požadujeme

  • znalost Excelu, Google Drive či Office 365
  • uživatelská znalost internetu
  • příjemný písemný a telefonický projev
  • zkušenost s personalistikou výhodou

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím CV a krátký motivační dopis. Hanya se nachází v moderních klimatizovaných kancelářích v centru Brna, poblíž zastávky Masná.

Společnost
HANYA corporation s.r.o.
Adresa
Křenová 478/72, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Personalistika a HR, Náborář, Personalista, HR specialista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel