Pro německou skupinu společností působících v západních Čechách hledáme

Specialista korporátního financování

Profil ideálního kandidáta:

  • 5 let zkušenosti z oblasti korporátního financování
  • praktická znalost finančních procesů (swapové a forwardové obchody)
  • zkušenosti s revidováním smluv finančního charakteru
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • silné analytické a komunikační schopnosti
  • SŠ/VŠ ekonomického směru (právní minimum výhodou)

Co bude Vaším úkolem:

  • optimalizace finančního rozpočtu a výdajů obchodní skupiny včetně případného refinancování
  • sběr, analýza podkladů a následná prezentace získaných dat obchodním partnerům/finančním institucím
  • monitoring a zajištění dodržování sjednaných smluvních podmínek
  • konzultace a poradenství v oblasti financování - interní i externí
  • nastavení procesů pro správné fungování finanční strategie a politiky v rámci obchodní skupiny
  • spolupráce s oddělením financí, controllingu a účetnictví
  • další úkoly související s financováním

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení (odměny, bonusy) dle kvalifikace a zkušeností
  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • dotované stravování
  • pro uchazeče bez možnosti dopravy do zaměstnání - řešení dopravy!
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v české a cizojazyčné verzi v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společnost
stauner palet s.r.o. / CAR POINT
Adresa
Mrákov – Starý Klíčov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 400 000 – 800 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Úvěrový specialista, Firemní bankéř/Relationship Manager, Specialista treasury, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.