Unikátní příležitost stát se součástí týmu POČÍTÁRNA.CZ!

Pracovat pro Počítárnu? To chceš! :) Mrkni na nás a zjisti proč jsme tak cool, tak jiní...proč právě u nás ti bude nejlíp!

Právě hledáme novou sílu na pozici junior account manager - Specialista zákaznické podpory . Nepotřebujeme nikoho extrémně zkušeného, nepotřebujeme nikoho vzdělaného, ale i všichni s láskou k zákazníkům a technice jsou vítáni.

Rádi mezi náš malý tým připojíme spolehlivého, aktivního, pečlivého člověka s citem pro obchod a dobře vykonanou práci. Trpělivého, na zodpovídání dotazů zákazníkům, s chutí do administrativní práce a denního telefonního kontaktu.

Budeš se zásadně podílet na chodu naší firmy - e-shopu se spotřební elektronikou (notebooky, PC, telefony).

Naučíme tě všem firemním procesům a poskytneme ti klíč k efektivní práci v našem mladém kolektivu.

Jsme dynamická firma se skvělým kolektivem a moderním pohledem na svět.

Pracovní náplň:

• podpora zákazníkům na emailu, telefonu, chatu, sociálních sítích.

• spolupráce na online obchodě

• komunikace, poradenství a prodej zákazníkům online (reakce na poptávky)

• úzká spolupráce s vedením společnosti a týmem marketingu

• nasazení úsměvu 24/7 :)

Nabízíme:

• měsíční bonusy za prodeje

• motivační platové ohodnocení

• odměny

• stravenky v hodnotě 109 Kč

• home office, sick days

• pracovní notebook

• multisport karta, firemní mobilní tarif, káva zdarma, půjčování firemního vybavení atd.

• pracovní poměr na dobu neurčitou

• možnost kariérního postupu

• firemní akce, zaměstnanecké slevy

• zázemí rychle rostoucí, mladé společnosti

• velice příjemné pracovní prostředí v mladém a nadšeném kolektivu

Výhodou:

• přehled v oblasti IT a zkušenosti s prodejem (řádné nasazení do práce ovšem vše vynahradí)

• extrovert, který rád radí lidem, povídá si, baví ho prodej, ale i administrativa (50/50)

• schopnost týmové práce

• rozhodovací a organizační schopnosti

• samostatnost a aktivní přístup

• dochvilnost, přesnost a pečlivost

• uživatelskou znalost MS Office

Prosím, zasílejte životopisy s fotografii.

Možnost nástupu ihned

Nadšený mladý tým POČÍTÁRNA.CZ

Společnost
POČÍTÁRNA s.r.o.
Adresa
Vlkova 2408/1a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Pracovník help desku, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

POČÍTÁRNA s.r.o., Tomáš Netopil
739 576 104