Marketingový specialista

Náplň práce:

- spolupráce s externími dodavateli – reklamní, webová studia, tiskárny
- realizace a vyhodnocení marketingových kampaní (propagace nových trendů)
- příprava a zajištění marketingových materiálů - vzorků, prospektů, reklamy
- organizace veletrhů, kampaní, akcí pro zaměstnance
- tvorba textů (inzerce, kampaně, bulletiny)
- spolupráce na PR aktivitách firmy (sponzoring, PR texty, články)
- pravidelná spolupráce s korporátním marketingem
- úzká spolupráce s vedením společnosti a oddělením prodeje

Požadujeme:

- praxe v oblasti marketingu minimálně 2 roky
- komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- zkušenosti s tvorbou textů, tiskových zpráv
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- znalost práce s MS Office, grafické programy výhodou
- kreativita a schopnost přinášet nové nápady a inovace
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- zaměstnání v profesionálním kolektivu s velkou mírou samostatnosti
- využití cizích jazyků na denní bázi
- podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
- motivující finanční ohodnocení, měsíční prémie
- pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- dotované závodní stravování
- slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů Kronospanu
- účast na firemních akcích pro zaměstnance
- možnost využití firemního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava
- možnost nástupu ihned, nebo podle Vašich možností

Společnost
KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
Adresa
Na Hranici 2361/6, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Kateřina Chalupníková