příspěvková organizace
Vršovická 68/1429, Praha 10,
IČ: 71212311

Hlavní účetní

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost zákona o účetnictví
  • praxi účetní
  • znalost SW Gordic
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • pevnou pracovní dobu
  • plný pracovní úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • oběd za 33,- Kč
  • zázemí stabilní organizace
  • odměňování dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Náplň práce:

  • kompletní vedení účetnictví příspěvkové organizace, školské zařízení
  • interní a externí výkaznictví
  • organizační vedení účtárny
  • zpracovávání účetnictví v SW Gordic - PAP položky

Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace
Adresa
Vršovická 1429/68, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace, Renata Kraibichová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.