Euromedia Group, a. s., patří mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola. Do našeho portfolia patří Knihkupectví LUXOR i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Business analytik

Náplň práce:

- analýza stávajících procesů a návrh optimalizací

- konzultace s jednotlivými odděleními v rámci holdingu (logistika, finance, obchod, marketing, ...)

- participace na projektovém plánování a průběžném reportingu

Požadavky

- analytické a kreativní myšlení

- schopnost dotáhnout projekt do zdárného konce

- komunikační dovednosti

Výhodou:

- znalost knižního trhu

- orientace v ecommerce prostředí

- znalost logistických procesů

- zkušenosti s implementací ERP systémů (znalost učetnictví)

Nabízíme:

- zajímavou práci u nejsilnějšího hráče na knižním trhu

- účast na rozvojových projektech společnosti

- odpovídající ohodnocení

- firemní benefity

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935