BTL agentura s 11 letými zkušenostmi působící na českém a slovenském trhu, pracující pro silné nadnárodní společnosti a kvalitní značky etablované na českém a slovenském trhu.

DOORMAN PRO PRODEJNU IQOS

Doorman

Hledáme nové kolegy/kolegyně. Přidejte se k nám do týmu a získejte nadstandardní platové ohodnocení a práci v příjemném prostředí.

Požadavky:
- Zodpovědnost
- Upravený vzhled
- Ochota pracovat na směnný provoz
- Český/slovenský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Náplň práce:
- Reprezentuje při prvním kontaktu se zákazníkem
- Dohlíží na celou prodejnu
- Pomáhá Sales Expertům organizovat pohyb zákazníků na prodejně
- Asistuje Sales Expertům při řešení ad hoc požadavků

Nabízíme:
· Nadstandardní platové ohodnocení
· Nástup od 1.8.2019
· HPP

Společnost
max promotion s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Ostraha a bezpečnost, Prodej a obchod, Domovník/správce objektu, Obchodní asistent, Pracovník ostrahy, Recepční, Portýr/dveřník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.