Společnost PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se sídlem v Uherském Brodě specializující se na prodej měřicích přístrojů a služby v oboru metrologie přijme na pracovní pozici školicího inženýra se zaměřením na STROJÍRENSTVÍ – obor strojní inženýrství - strojírenská technologie nebo oborů podobných.

Náplň práce:
vedení (organizování) školicího střediska, organizování školení dodavatelským způsobem, provádění samostatného školení v oboru metrologie / systémy kvality, rozvíjení školicích aktivit, spolupráce s VŠ a jinými subjekty.

Požadujeme:
VŠ lektor technického směru, aktivní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, ŘP skupiny B, loajálnost k firmě, spolehlivost, dobrou pracovní morálku, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení, schopnost samostatné práce.

Nabízíme:
vysoce odbornou práci s nejvyspělejší technologií, rozšíření znalostí v oboru metrologie, mezinárodní kontakty a rozhled, velmi dobře ohodnocenou práci, perspektivní zaměstnání, dobré platební podmínky, odborný růst, zázemí stabilní společnosti.

Nástup možný IHNED.

Společnost
PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.
Adresa
9. května 1182, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Technika a vývoj, Vzdělávání a školství, Trenér/školitel, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel