Jsme největší český IT e-shop s více než 22letou tradicí. Naší specializací je čistě svět elektroniky a výpočetní techniky. Jdeme svou vlastní cestou, neustále rosteme a ty máš příležitost být u toho s námi. Momentálně hledáme kolegu nebo kolegyni na níže uvedenou pracovní pozici.

Operátor call centra - pasivní linka

Náplň práce:

  • vyřizování internetových objednávek
  • řešení telefonických dotazů
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
  • znalost výpočetní techniky
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • odpovídající plat
  • možnost finančního ohodnocení nad rámec platu
  • příjemné pracovní prostření v mladém pohodovém týmu lidí
  • nástup možný od 1.9.2019
  • neustálá podpora ze strany kolegů a vedoucího
  • multisport karta, volné vstupy do ZOO Praha, slevy na firemní produkty, firemní akce, firemní snídaně, LANky

Pokud Tě nabídka zaujala, prosím zašli nám svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit na Tvoji reakci!

Společnost
Mironet.cz a.s.
Adresa
Hráského 2231/25, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.