Společnost ACCON managers & partners, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici:

Projektový manažer pro oblast dotačního managementu

Nebojíte se nových výzev, poradíte si v každé situaci a umíte nacházet správná řešení? Tak právě Vás hledáme.

Náplň práce

K naší práci musíte mít od všeho trochu, kreativitu, pečlivost, samostatnost, skvělé organizační schopnosti a komunikativnost. Budete koordinovat veškeré zapojené subjekty do řešeného projektu, zpracovávat žádosti a řídit realizaci úspěšných projektů.

Kvalifikační a jiné předpoklady

· Vzdělání středoškolské s praxí nebo vysokoškolské nejlépe v oblasti ekonomické, technické či přírodovědné.

· Znalost podnikové ekonomiky a projektového řízení výhodou.

· Zkušenosti s administrací projektů financovaných z fondů EU a státního rozpočtu ČR výhodou.

· Dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Powerpoint, Internet, atd.).

· Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, kultivovaný písemný projev.

· Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup ke klientům a zadaným úkolům.

· Schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu.

· Řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič.

Ostatní podmínky

Nástup: ihned
Platové ohodnocení: dohodou
Pracoviště: Praha 7

Typ pracovního vztahu: plný úvazek

Vhodné i pro absolventy (zaškolíme).

Nabízíme
Prostředí stabilní české společnosti působící v oboru již 26 let.

Odpovídající finanční ohodnocení.

Možnost osobního a profesního růstu.

Flexibilní pracovní doba.

Zaměstnanecké výhody (notebook, mobilní telefon, možnost Home Office, Multisport karta).

Příjemný a tvůrčí kolektiv.

V případě Vašeho zájmu zašlete na výše uvedený e-mail Váš evropský strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
ACCON managers & partners, s.r.o.
Adresa
Šmeralova 170/31, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.