Pro našeho významného a prestižního klienta, přímého dodavatele světových automobilek, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Global Commodity Manager Logistics

HLAVNÍ ČINNOSTI:

  • nákup logistických služeb dle strategie společnosti
  • rozvíjet a implementovat společnou globální strategii
  • připrava a vedení jednání na globální úrovni
  • trvalé monitorování globálního trhu ohledně vývoje dodavatelů a služeb
  • vývoj a hodnocení dodavatelů (KPIs) a strategický rozvoj a konsolidace dodavatelského fondu

POŽADUJEME:

  • vysokoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, včetně technické terminologie
  • praxe z automobilového průmyslu
  • minimálně pětiletá odborná praxe v oblasti strategického nákupu a logistických služeb v mezinárodním prostředí
  • podrobné znalosti logistických služeb: doprava, skladování atd.
  • základní znalost modulu SAP MM je výhodou
  • silné strategické a analytické myšlení
  • vyjednávací schopnosti, komunikační dovednosti
  • nezávislý, strukturovaný a na řešení orientovaný způsob práce

NABÍZÍME:

  • atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusového systému
  • zajímavá náplň práce
  • zázemí v moderním prostředí výrobní firmy
  • další vzdělávání
  • práce se špičkovou technologii

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný životopis v AJ.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Nákup, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura