Naše nabídka je tu pro Vás. Pokud po přečtení tohoto inzerátu zjistíte, že nemáte potřebné znalosti a schopnosti či praxi, nezoufejte! I tak Vám můžeme nyní či později nabídnout pozici právě pro Vás! Stačí jen ZASLAT VÁŠ ŽIVOTOPIS. Rádi pomůžeme či poradíme.

Obchodní zástupce - prodej průmyslových olejů a maziv - SČ

Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem průmyslových maziv a olejů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro prodej průmyslových maziv a olejů - region Severní Čechy.

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely, jedná se pouze o průmyslové podniky
- budování obchodních vztahů
- vyhledávání nových klientů
- tvorba cenových nabídek, objednávek, dohled nad průběhem zakázky
- správa databáze klientů z řad výrobních podniků
- prodejní akce

Co požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- praxe s prodejem produktů pro výrobní závody a průmyslové podniky
- samostatnost, obchodní myšlení
- bydliště v Praze nebo v regionu Severních Čech

Co nabízíme:

- práce na HPP nebo ŽL
- odpovídající platové ohodnocení
- služební vůz, mobilní telefon, Notebook
- možnost profesního růstu
- školení, vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete emailem svůj životopis (nejlépe s fotografií). Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Společnost
MAXIJOB
Adresa
Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura