Společnost PECHASAN spol. s r.o. je odborný velkoobchod TZB, se sídlem ve Strakonicích. Společnost je součástí holdingu GC SKUPINA, jež má 20 letou tradici na trhu ČR. Součástí společnosti je logistické centrum ve Strakonicích a expresní sklady v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Havlíčkově Brodě a Třeboni.

Do našeho týmu hledáme schopné, samostatné, komunikativní, obchodně a týmově orientované a iniciativní spolupracovníky, kteří na sobě dokáží pracovat, dovedou být nadšení pro svou práci a disponují profesionálním a vstřícným přístupem, jak k našim zákazníkům, tak ke svěřeným úkolům.

Specialista prodeje / Obchodní zástupce

Co vás čeká:

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhodnocování nabídek a poptávek
  • aktivní rozvoj obchodní sítě
  • podpora a rozvoj prodeje firemních produktů
  • plnění obchodních cílů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • znalost oboru technická zařízení budov podmínkou
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní schopnosti
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • slušnost, příjemné vystupování, pružné rozhodování

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenosti s vedením týmu

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • technické a obchodní zaškolení
  • zázemí stabilní firmy na trhu
  • zajímavé platové podmínky + prémiové ohodnocení
  • přátelský kolektiv a možnost seberealizace
  • karierní růst
  • školící a podpůrný systém
  • zaměstnanecké výhody (služební automobil k osobnímu užívání, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie, 25 dní dovolené, firemní akce, školení)

Společnost
PechaSan spol. s r.o.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Havlíčkův Brod
Skladová 559/24, Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PechaSan spol. s r.o., Jaroslav Turek