GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Linux administrátor

Pro našeho klienta – úspěšnou globální společnost – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

- zajišťovat správu serverů na platformě Linux – RedHat a Cent OS

- správa VMware a KVM

- skriptování serverový úkolů (bash, Python a Perl)

- příprava technické dokumentace

- účast na zajímavých mezinárodních projektů

Kvalifikační požadavky:

- znalost RedHat nebo Centos OS

- základy virtualizačních technologií (Vmware, KVM)

- základní znalost networkingu LAN a SAN

- anglický jazyk – minimum level B1

Výhodou:

- znalost Satellite, Ansible, Puppet

- znalost skriptovacích jazyků (bash, Python, Perl)

- znalost Zabbix monitoringu

- skušenosti s Tivoli a ServiceNow

Nabízíme:

- Dovolená 25 dní

- 5 dní sick days/day off + 2 dny na dobrovolnické akce

- Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

- Stravenky 100 Kč /den (45%)

- Flexipassy 500 Kč/měsíc (vydávány po 6 měsících)

- Sportovní a zdravotní programy

- Slevy na produkty nebo služby externích partnerů

- Práce v globálním týmu – interní projekty v 6 zemích

- Unikátní projekty a tvorba korporátního Shared Service Centra v Praze

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura