Chtěli byste pracovat pro společnost se zaměřením na architekturu a stavebnictví? Rádi pracujete s čísly?

U nás můžete pracovat HPP, ale i na IČO

Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Zpracování veškerých účetních dokladů a závěrek
  • Účtování dlouhodobého majetku vč. odpisů
  • Sestavování přiznání (DPH, DPPO, silniční daň, souhrnné hlášení, výpis z evidence)
  • Účtování skladů a skladové evidence

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxe min. 2 roky
  • Zkušenosti s účtováním zásob, dlouhodobého majetku a technického zhodnocení

Nabízíme:

  • Spolupráci na IČO či HPP
  • Flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • Příspěvek na stravné
  • 3 Sick days
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Zašli svůj životopis a detaily probereme po telefonu.

Společnost
KANDIDÁTI s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

KANDIDÁTI s.r.o., Šárka Červená
774 462 206