V Exposale navrhujeme, vyrábíme a realizujeme výstavní expozice pro naše klienty, kteří se účastní jako vystavovatel veletrhu nebo kongresu v Evropě. Našim klientům nabízíme kompletní servis od kreativního grafického 3D návrhu až po vlastní realizaci. Ke každé zakázce však přidáváme ještě něco navíc, a sice velký kus vlastního entuziazmu, jenž doslova sálá z každé námi realizované expozice a kongresu.

Produkční - realizace výstavních expozic, kongresy a eventy

Do produkčního týmu hledáme posily na pozici PRODUKČNÍ pro realizace výstavních expozic, přípravy kongresů a firemních eventů

Co vás čeká?

  • Budete pracovat v prostředí výstavářské rodinné firmy, kde dobré nápady doopravdy rychle a kvalitně realizujeme.
  • Budete mít dobrý pocit z toho, že jste členem týmu, který vyrobil a zrealizoval atraktivní výstavní expozici, nebo zorganizoval výstavu u kongres a nebo zajistil firemní event, kde vše ještě před pár dny bylo pouze na papíře ve formě návrhu a myšlenek.
  • Slibujeme, že se nebudete nudit a ...

PRODUKČNÍ - bude mít možnost rozvíjet a předvést své dovednosti, systematičnost, chladnou hlavu a v neposlední řadě i improvizaci v produkční činnosti celé zakázky. Budete mít zodpovědnost za průběh od doby, kdy se Vašemu kolegovi podaří zobchodovat zakázku a předá Vám jí k realizaci, což např. znamená produkčně zajistit výrobu, montáž a demontáž výstavní expozice kdekoliv na světě v daném čase, výborné kvalitě a za dodržení naplánovaných nákladů.

Co budete potřebovat?

  • Nadšení a disciplínu - Nabízíme službu spojenou s výsledným výborným produktem a nadšení pro věc nám pomáhá je dotáhnout do konce, kdy klient je nadšen ze své působivé výstavní expozice
  • Cizí jazyky – zdokonalíte si Vaše základní komunikační znalosti anglicky nebo německy.
  • Řidičský průkaz – využijete při realizacích v ČR i zahraničí
  • Technické a analytické myšlení – budete používat při řešení zajímavých akcích a výstavních expozic

Co vám můžeme nabídnout?

  • Firemní kulturu rodinné firmy
  • Flexibilní pracovní dobu dle právě připravovaných projektů
  • Práci na zajímavých projektech v ČR a v zahraničí
  • Dobrý pocit, že Vaše práce má smysl
  • Po zapracování služební automobil i k soukr účelům
  • Nástup možný IHNED - máme práce nad hlavu
  • pracovní poměr na HPP nebo dle vzájemné dohody

Kde budete pracovat?

  • Výrobně skladový areál se nachází v Úmyslovicích u Poděbrad, kde bude pro vás základna a kde budete v kontaktu s vedoucím výroby a jednotlivými vedoucími realizací
  • Kanceláře obchodního teamu jsou na adrese Školská 33/3, 250 92 Šestajovice u Prahy (Praha 9 – Klánovice), kde budete dolaďovat s obchodním managerem požadavky klienta
  • Vlastní realizaci ... kdekoliv v ČR a po Evropě, kde klient chce postavit výstavní expozici, nebo zrealizovat kongres či firemní event

Kde si o nás ještě něco přečtete?

  • Web: http://www.exposale.cz
  • Facebook: https://www.facebook.com/exposale.cz

ANO, rádi o vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovíme, zda jsme pro Vás u nás našli zajímavou pozici.

Napište nám!

Společnost
EXPOSALE - CZ s.r.o.
Adresa
Úmyslovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 360 000 – 600 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Produkční, Product Manager, Project Manager, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

EXPOSALE - CZ s.r.o., Petr Škarka
777 725 128