Staňte se tarifovým guru a ukažte, co ve Vás je! Do zavedeného call centra s rodinným prostředím hledáme posilu na pozici specialista telefonního prodeje. Čeká na Vás HPP od prvního dne, případně možnost zkráceného úvazku. Těšit se můžete také na stravenky plně hrazené zaměstnavatelem a EXKLUZIVNÍ neveřejný mobilní tarif (neomezené volání, SMS, 1GB internetu). A iPhone pro každého, kdo je s námi 3 měsíce! Práce je vhodná i pro OZP.

Tarifový guru (vhodné i pro OZP) - až 48.500 Kč + iPhone!

iPhone pro každého!
Po třech měsících u nás dostanete iPhone! Jaký? To záleží jen na Vaší šikovnosti! A uznejte sami, že je z čeho vybírat. ;-)

  • iPhone 6
  • iPhone 7
  • iPhone 8
  • iPhone XR
  • iPhone Xs

Nabízíme

  • Skvěle placené HPP nebo brigádu v call centru
  • Když HPP, tak hned od prvního dne - záleží jen na Vašich časových možnostech
  • Fixní mzdu + bonusovou složku (až 48.500!!! čistého pro nejlepší z Vás)
  • Průměrná mzda se u nás pohybuje mezi 20.000 až 25.000 Kč čistého
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • Nástup dohodou, možné ihned
  • Bonus 5.000 Kč za doporučení nového pracovníka
  • Motivační soutěže
  • Společné snídaně

Benefity

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce tarifového guru

  • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
  • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme

  • Komunikativní osobnost
  • Příjemný hlas
  • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
  • český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Praxe v call centru výhodou, nikoliv podmínkou

Místo výkonu práce

  • Křenová 478/72, Brno

Práce je vhodná i pro OZP. Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424.

Společnost
HANYA corporation s.r.o.
Adresa
Křenová 478/72, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 24 250 – 48 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.