Společnost Anywhere s.r.o. je dodavatel softwarových řešení a služeb v oblastech Business Intelligence, správy a monitoringu databází, řešení Enterprise Architecture a služeb v oblastech aplikačního vývoje a poskytovatel certifikovaných specializovaných IT školení.

React na zelené louce.

Reactuješ na frontendu? Potřebujeme novou appku, kterou napíšeš from scratch v React a Redux na Typescriptu. Nejsme zastaralí, proto používáme Microservisní architekturu nikoli mikro management.

Popis práce

Schopných vývojářů si vážíme, proto tě nebudeme svazovat přesným zadáním, ale necháme ti prostor pro úpravu designu aplikace. Budeš mít kolem sebe tým, na který se můžeš spolehnout, který ti pomůže a poradí, když si nebudeš jistý. Během každodenních Stand upů probíhá brainstorming a diskuze. Tým se vždy snaží dobře pochopit problém a vymyslet řešení.

Jaký bys měl být?

Požadované technologie: React, Redux, Typescript/Ecmascript/Javascript.

Používané technologie, které tě rádi naučíme: Jenkins, Material UI Design, Docker, (BE: Java, Spring/Springboot, Microservices REST API)

Preferované vlastnosti: schopnost práce v týmu, ochota podělit se o své zkušenosti a přijmout radu.

Co za to?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Krásná kancelář vyčleněná jenom pro tvůj 5členný tým. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Několik certifikovaných školení ročně dle tvého výběru. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, multisport kartu atd.

Proč se vyplatí spolupracovat s Anywhere? O své konzultanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme firemní akce pro všechny, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími IT odborníky „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek. V neposlední řadě faktury proplácíme každý čtvrtek, peníze tedy budeš mít vždy do týdne na účtu.

Těším se na tvé CV :)


Informace o pozici

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Jaselská 275/6, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Camila Kajmlová