Pro českou rodinu hledáme spolehlivou a zkušenou paní na pozici:

Chůva/hospodyně

Náplň práce:

  • Každodenní péče o jedno dítě
  • Pomoc s domácími pracemi, např. vaření, žehlení, úklid

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací s dětmi v rodinách nebo předškolních zařízeních
  • Pozitivní vztah k dětem i k domácím pracím
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidička
  • Čistý trestní rejstřík
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka
  • Časovou flexibilitu, loajálnost

Nabízíme:

  • Pracovní doba: pondělí - pátek, 40 hodin týdně
  • Příležitostně výpomoc o víkendech za extra příplatek dle domluvy s rodinou
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura