Jsme První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., stabilní česká společnost s více než 200 lety historie v oboru přesného strojírenství a hrdým výrobcem leteckých motorů. Jsme společnost s titulem Firma roku, společnost oceněná 1. místem soutěže o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost.

V současné době obsazujeme pozici

Online marketing specialist

Náplň práce:

· Spoluvytváření a realizace online komunikační strategie firmy a příprava obsahového plánu

· Správa firemních profilů (primárně LinkedIn, Facebook, Twitter, Youtube, výhledově Instagram), definice klíčových cílových skupin a systematické budování komunit (především strategický aspekt)

· Tvorba, správa a vyhodnocování kampaní na LinkedInu a Facebooku zaměřených na český trh a vymezené zahraniční trhy pro specifické a úzce profilované cílové skupiny (potenciální zákazníci B2B v jednotlivých tržních segmentech, potenciální zaměstnanci, asociace, média a další influenceři)

· Aktivní hledání zajímavých témat a spoluvytváření originálního obsahu s důrazem na maximální dopad – konverze kampaní

· Online analýzy (web, sociální sítě) s cílem zjistit uživatelské chování a zlepšit zkušenost (UX pohled), monitorovat potenciální obchodní příležitosti, konkurenci a tržní trendy

· Aktivace a vedení zaměstnanců k efektivnímu využívání sociálních sítí (jako nástroje pro vlastní profilaci v kruzích svých obchodních kontaktů i jako zdroj informací)

· Spolupráce a odborný rozvoj junior specialisty

Požadujeme:

· Výborná znalost sociálních sítí a fungování online světa obecně

· Zkušenost se správou profilů a community managementem

· Schopnost vytvářet efektivní kampaně s maximálním dopadem (dle stanovených cílů), měřit je a vyhodnocovat

· Schopnost uchopit téma a přijít s nápadem, jak ho atraktivně komunikovat prostřednictvím online světa

· Zájem průběžně se vzdělávat, sledovat trendy v online světě a přenášet je v potřebné míře do praxe

· Znalost a zkušenost s Google Analytics, Campaign Managerem a Business Managerem

· Základní znalost Kentico vítána

· Výborná znalost anglického jazyka

· Zájem o výrobu, letecký průmyslu a strojírenství výhodou

· Agenturní zkušenost a znalost B2B prostředí velmi vítána

· Velmi dobré analytické schopnosti a logické uvažování

· Kreativita a vlastní invence v pojetí kampaní

· Samostatnost, spolehlivost a dodržování termínů

Nabízíme:

· Pololetní a roční odměna

· Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)

· Prémie za vysoký pracovní výkon

· Příspěvek na penzijní připojištění

· 23 dnů dovolené

· Pracovní doba 7,5 hod. denně

· Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)

· Sleva na pohonné hmoty

· Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)

· Odborné a jazykové vzdělávání

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky: https://pbs.cz/cz/kariera

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Strojírenství, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Category Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Simona Ševčíková
566 822 936