Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci kupředu.

Výrobní manažer závodu

Vaše náplň práce: Řídit všechna výrobní oddělení výrobního závodu v Českém Krumlově

Jako vedoucí výroby se 400 zaměstnanci budete řídit kompletní výrobu prostřednictvím vedoucích jednotlivých výrobních oddělení a mít celkovou provozní odpovědnost za elektrotechnickou výrobu a montáž (transformátory, tlumivky, kabelové stromy apod.). Ponesete odpovědnost za rozpočet výroby, plánování zdrojů, průběžné přizpůsobování výrobní kapacity aktuálním potřebám zákazníků a za dodržování dohodnutých výrobních postupů, výkonových a kvalitativních specifikací a souvisejících právních předpisů.

Společně s nadřízeným rakouským managementem výroby se budete podílet na strategickém rozvoji výrobních oblastí z hlediska organizace výroby, využívání metod štíhlého řízení, technologického rozvoje, digitalizace výrobních a jiných procesů, vývoje výrobních nákladů a optimálního využívání lidských a dalších zdrojů. Rovněž budete řídit rozmanité projekty v rámci výroby i celé společnosti Fronius a průběžně monitorovat klíčové ukazatele a provádět potřebné korekce. Součástí Vaší práce bude rovněž spolupráce a koordinace s různými pracovními partnery z oblasti supply chain managementu, řízení kvality, řízení lidských zdrojů, IT, financí a controllingu, facility services a s dalšími odborníky z mateřské společnosti.

Váš profil: Výrobní manažer s pozitivním myšlením a plynulou němčinou

Důležité jsou zejména Vaše schopnosti vést, koordinovat a motivovat zaměstnance tak, aby prostřednictvím týmové spolupráce dosahovali stanovené cíle v souladu se strategií a hodnotami společnosti. Velikou výhodou jsou dále velmi dobré (elektro)technické znalosti, zkušenosti z oblasti štíhlé výroby, výrobních procesů, technologií a projektového managementu. Důležité je rovněž porozumění dalším nevýrobním procesům v širším kontextu celého podniku. Vzhledem k úzkému kontaktu s mateřskou firmou je komunikativní němčina absolutní nutností, angličtina se však může také někdy hodit.

Těšíme se na kolegu, který rád komunikuje, je přiměřeně empatický, má pozitivní myšlení a dokáže se identifikovat s hodnotami naší společnosti. Šanci uspět mají i uchazeči, kteří dosud nemají zkušenosti s vedením celé výroby, do našich výrobních procesů Vás zaučíme.

Naše nabídka: Zajímavý obor a různorodé výzvy.

Budete pracovat v celosvětově známé, úspěšné a stabilní zahraniční rodinné společnosti se srdcem. Čekají na Vás geniální výrobky, řešení a procesy, do jejichž vývoje a dalšího zdokonalování se aktivně zapojíte. Díky zajímavým projektům a úzké mezinárodní spolupráci budete mít možnost se seberealizovat, denně hovořit německy a rozšířit si své obzory v různých oblastech. Na mzdě se domluvíme podle Vašich zkušeností.

Chcete se stát součástí angažovaného týmu a připravit se s námi ke skoku do úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na Váš přesvědčivý životopis.

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

380 705 113