Zabýváme se prodejem produktů značky Xiaomi.

Finanční specialista/ka

Baví Vás práce s čísly? Chcete být důležitou oporou celé naší společnosti?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- získávání a vyhodnocování dat týkajících se nákladů firmy
- podpora oblasti účetnictví společnosti - komunikace s externí účetní firmou
- příprava podkladů pro fakturaci, vystavování faktur, zpracování faktur přijatých
- kontrola včasných plateb, dobropisů
- komunikace s úřady a bankou, příprava podkladů
- příprava výkazů, účtování pokladních dokladů
- kontrola skladů a příjemek
- ostatní finanční administrativa dle potřeby

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- praxe na podobné pozici vítána
- minimálně základní AJ
- pečlivost a preciznost
- znalost MS Office

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu
- firemní tarif
- finanční bonusy
- slevy na produkty
- občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování

Nástup možný ihned.

Společnost
Beryko s.r.o.
Adresa
Pod Vinicemi 931/2, Plzeň – Severní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel