Jsme ALBIXON - přinášíme do vašich zahrad příjemné zážitky, aktivní odpočinek a radostné chvíle pro vaši rodinu a blízké.

Jsme evropským lídrem v oboru výroby a montáže bazénů, vířivých van, zastřešení, bazénového příslušenství a dalších doplňků. Vyrábíme inovované a technicky promyšlené výrobky, které hospodárně využívají vodu a sledují nejmodernější trendy. Naše výrobky jsou užívány v 70 zemích světa.

Sídlíme v Malé Chuchli na Praze 5, a k tomu máme dva výrobní závody na Berounsku, kde mimo jiné najdete i vysoce moderní práškovou lakovnu.

Jsme hrdí na to, že jsme tady v Čechách doma a "jak, proč a co děláme, záleží jen na nás".

V tuto chvíli hledáme nového člena do managementu týmu, který se s námi bude podílet na uskutečňování našich ambiciózních cílů.

Asistent/ka zahraničního obchodu

Náplň práce:

  • Administrativní podpora obchodního oddělení, práce v IS,
  • zadávání dat a správa objednávek v systému,
  • komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

  • Technické vzdělání nebo zkušenosti na technické pozici výhodou, komunikativní znalost alespoň AJ nebo NJ, další jazyk výhodou,
  • schopnost jednání se zákazníky, schopnost argumentace,
  • asertivitu ať již přirozenou nebo vyškolenou, trpělivost, pečlivost,
  • aktivní ŘP. sk. B,
  • PC MS Office.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, multi sport kartu, věrnostní benefity aj.

Společnost
ALBIXON a.s.
Adresa
Zbraslavská 55/5a, Praha – Malá Chuchle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Asistentka, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.