GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Síťový specialista

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

- Zodpovědnost za monitoring síťového provozu

- Diagnostika a udržování (aktualizování) koncových zařízení

- Analýza síťového provozu

- Správa a konfigurace infrastruktury (přepínače, směrovače, firewally),

- Spolupráce při návrhu a implementaci sítí a služeb a při řešení poruch,

- Vedení provozní dokumentace sítě

Kvalifikační požadavky:

- Znalost těchto technologií:

model ISO/OSI

protokoly STP, CDP, OSPF, BGP, DHCP, DNS apod.

síťové prvky Cisco (přepínače Catalyst, směrovače ISR)

firewall Fortinet Fortigate

bezdrátová sít Aruba

systémy řízení přístupu do sítě (Cisco ISE)

- Znalost angličtiny na úrovni porozumění technické dokumentaci

- VŠ/ SŠ vzdělání technického směru

- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- práci ve skvěle dostupné lokalitě hned u metra B – Anděl

- 5 týdnů dovolené, 2 sick days

- jazykové vzdělávání, ať už ve skupině či individuálně

- příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

- poukázky Ticket Multi a Multisport karta

- stravenky

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura