Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

IT Analytik

Pro našeho klienta, unikátní, českou, finanční společnost, hledáme IT ANALYTIKA, který bude rozvíjet klíčové IT aplikace.

Máte nadhled, dokážete se rychle zorientovat, identifikovat klíčové požadavky a posouvat věci dál?

Máte zkušenost s analýzou či funkčních designem aplikace?

Pak je tato příležitost určena právě Vám!

Co budete dělat

• Práce s požadavky - komunikace se zadavateli, správná identifikace požadavků, dokumentace
• Funkční analýza a design IT aplikací
• Spolupráce s vývojáři v rámci realizační fáze
• Analytická podpora při testování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Analytické myšlení – schopnost navrhnout a obhájit navrhované řešení
• Aktivní proklientský přístup – schopnost zjistit, co zadavatel opravdu potřebuje
• Spolehlivost a orientace na dodávku
• Zkušenost s tvorbou funkčního designu
• Orientace v UML diagramech
• Znalost nástroje Enterprise Architect vítána
• Zkušenost z finančního sektoru výhodou

Co vám můžeme nabídnout

• zajímavou práci, při které zbyde i čas na rodinu, přátele a koníčky,
• chcete -li se učit nové věci, podpoříme Vás!
• smysluplné a různorodé projekty, na nichž se můžete realizovat a využít prostor pro vlastní invenci.
• prostředí, ve kterém se lidé cítí přirozeně, nemusejí si na nic hrát,
• kolegy, z nichž se často stanou přátelé a i po 8 hodinách v práci mají chuť zajít s Vámi na pivo,
• Nabídneme spoustu zaměstnaneckých výhod.

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura