bauMax - špička mezi hobby markety

Jelikož se nám daří a expandujeme, hledáme stabilní zaměstnance.

Nyní hledáme nového člena našeho týmu na pozici:

Zástupce vedoucí prodejny - Karlovy Vary

Náplň práce:

- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny

- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců

- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů

- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting

- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny

- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme:

- minimálně SŠ

- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu

- samostatnost, zodpovědnost

- profesionální jednání a vystupování

- prozákaznický přístup

Nabízíme:

- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení

- benefity

- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

- možnost seberealizace

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím e-mailem Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup společnosti BM Česko s.r.o. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Společnost
BM ČESKO s.r.o.
Adresa
Dolní Kamenná 1004/7, Karlovy Vary – Rybáře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BM ČESKO s.r.o., Ivana Plačková
267 289 176, 608 745 528