Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Sales Manager divize Magazíny (segment Auto-Moto a Hobby)

Co vás čeká

  • péče o svěřené portfolio klientů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • navrhování reklamních kampaní klientům na míru
  • prodej tištěné inzerce pro prestižní tituly divize Magazíny (auto-moto a hobby segment)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenost z mediálního prostředí, zkušenosti s prodejem inzerce v médiích
  • obchodní duch, schopnost týmové spolupráce, drive, disciplína
  • schopnost nadhledu a komplexního uvažování
  • dobré prezentační a argumentační dovednosti
  • cit pro inzertně poutavá témata
  • samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci
  • základy práce s PC (MS Office, Outlook)

Co vám můžeme nabídnout

  • fixní mzda až 30.000 Kč
  • progresivní provize z prodejů až 10 % z měsíčního obratu
  • nástup možný ihned na plný i zkrácený úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní počítač a telefon, možnost zapůjčení referenčního vozu
  • příspěvky na obědy v podnikové kantýně
  • práce z kanceláře i osobní schůzky s klienty, účty za pracovní obědy Vám proplatíme
  • atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv (nejsme žádné call-centrum)
  • možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti v prestižním vydavatelském domě
  • zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu zkušených obchodníků

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Auto - moto, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.