Pro našeho klienta, bankovní instituci, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Specialista/Specialistka reportingu a dohadných položek

Náplň práce:

  • Monitoring, vyhodnocování a kontrola zajištění jednotlivých korporátních úvěrů
  • Provádění výpočtů dohadných položek, zodpovědnost za jejich správnost
  • Kontrola plnění smluvních podmínek
  • Analýzy a reporting čerpání korporátních úvěrových produktů
  • Zodpovědnost za správnou evidenci dat ve vnitřních systémech banky
  • Spolupráce na tvorbě metodických a pracovních postupů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • 2+ roky praxe v bankovnictví nebo pojišťovnictví
  • Zkušenost s výpočty dohadných položek
  • Výborná znalost MS Excel (práce s makry)
  • Znalost anglického jazyka (především písemná forma)
  • Kladný vztah k práci s čísly
  • Dobré analytické schopnosti, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná práce v menším příjemném kolektivu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura