CRS je fullservisová reklamní agentura.
Na českém trhu pracujeme už přes 18 let. Známe realitu trhu a umíme najít optimálního partnera pro konkrétní zadání. Rádi integrujeme ověřené, funkční reklamní scénáře do nových médií. Práci s klientem stavíme na zkušenostní senioritě našich konzultantů. Díky tomu se můžeme pustit i do velmi složitých projektů.

Senior graphic designer

Hledáme kreativního senior grafika

Hledáme člověka se skvělými nápady pro kampaně našich klientů. Hledíme grafika s vizí a tahem na branku. Kluka nebo holku se zkušenostmi s tvorbou reklamních kampaní. Člověka, který nejen skvěle zvládá software, ale umí vnést do projektu neotřelost a neokoukanost. Hledáme někoho, kdo zvládne udržet grafickou linku produktu a zároveň přijít s vlastní inovativní myšlenkou. Parťáka, který má přehled o aktuálním dění na mediální scéně od letáku přes „socky“ až po TV.

Nabízíme:

  • spolupráci na zajímavých projektech
  • fajn kolektiv cca dvaceti lidí (žádný moloch)
  • agenturní tým pro realizaci tvých nápadů
  • (samozřejmě) odpovídající platové ohodnocení
  • sick days

Požadujeme:

  • Praxi v oboru (místo není vhodné pro absolventy)
  • Práci na plný úvazek (chceme tě mít na základně)
  • Perfektní znalost Adobe Indesign, Photoshop a Illustrator
  • výhodou znalost dalších programů – Adobe After Effect, Premiere, Cinema 4D
  • výhodou přesah do UX a UI
  • výhodou angličtina
  • výhodou řidičský průkaz

Náplň práce:

  • Kreativita - vedení projektu po stránce grafického konceptu
  • Dohled nad grafickými výstupy studia
  • logomanuály a CI
  • návrh webů
  • grafika pro sociální sítě
  • DTP - sazba, zlom
  • tvorba designů tiskovin (letáky, brožury, boardy, POP reklama)

Pokud tě námi nabízená pozice zaujala, tak neváhej a ozvi se nám.

Pošli portfolio a životopis. Nástup možný ihned.

Společnost
CRS a.s.
Adresa
Poděbradská 538/46, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CRS a.s., Tereza Crhová
00420778523977