Vedoucí laboratoře

Náplň práce:
- kontrola provozu laboratoře
- laboratorní zkoušky
- reporting
- funkce metrologa – kalibrace a údržba měřících přístrojů a zařízení
- zajišťování potřebných surovin, chemických látek pro výrobu DTD a OSB a pro provoz laboratoře
- certifikace výrobků, certifikační audity
- zajištění testování výrobků v externích laboratořích

Požadujeme:
- ukončení SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
- zkušenosti v oblasti zajištění kvality, laboratoře (min. 5 let)
- zkušenosti s vedením menšího kolektivu
- zkušenosti na vedoucí pozici výhodou
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost
- odpovědnost, odbornost
- pokročilá znalost AJ

Nabízíme:
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny Kronospan
- motivující finanční ohodnocení, měsíční prémie a další příplatky
- pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- dotované závodní stravování
- slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů Kronospanu
- účast na firemních akcích pro zaměstnance
- možnost využití firemního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava
- možnost nástupu ihned, nebo podle Vašich možností!

Společnost
KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
Adresa
Na Hranici 2361/6, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Metrolog, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kronospan CR, spol. s r.o., Lucie Mahútová
+420 567 124 243