Společnost Kola pro Afriku, o.p.s., byla založena v roce 2012 a soustředí se na podporu afrických dětí v jejich cestě za vzděláním. Projekty společnosti přinesly za více než 7 let pomoc více než 7000 dětem, a to v podobě darovaných jízdních kol, jež byla na africký kontinent odeslána. Velkou hodnotu spatřuje společnost KPA také v aktivitách v sociální oblasti v ČR. Dáváme příležitost lidem v těžkých životních situacích (ztráta domova, návrat do společnosti po výkonu trestu, darovaná kola opravují i lidé přímo ve výkonu trestu, omezená pracovní schopnost díky zdraví...). V některých projektech společnost KPA úzce spolupracuje se školami napříč Českou republikou. Do podpory se tak zapojují svými aktivitami děti. Společnost Kola pro Afriku funguje zejména na principech dárcovství a dobrovolnictví.

Kola pro Afriku hledají CYKLOMECHANIKA pro benefiční prodej

Co vás čeká

Budete zodpovědný/á za technický repas darovaných kol určených k benefičnímu prodeji. Jedná se tedy o práci se starými koly, která nejsou po technické stránce vhodná do afrického terénu. Mohou ale ještě sloužit novému majiteli v ČR. Výtěžek z jejich prodeje pak spolufinancuje chod organizace a přepravu kol do Gambie.

Hledáme profesionála! Ne člověka, který má kola jen jako hobby. Nebudete na to sám/a! Budete pracovat v našem centrálním skladě darovaných kol s jinými lidmi, kteří mají na starost: manipulaci s koly, skladování a preparaci náhradních dílů. Vašimi hlavními parťáky budou vedoucí skladu, koordinátor benefičního prodeje, kolega cyklomechanik a zejména mistr oprav kol pro Gambii i benefiční prodej.

K dispozici budete mít plně vybavené pracovní místo v naší dílně (nářadí, stůl, stojan, náhradní díly...).

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

Samostatnost, zručnost a profesní zkušenosti s opravami a servisem kol. Zbytek naučíme.

Výhodou bude, pokud budete umět

Fotit a samostatně řešit zdánlivě neřešitelné technické zapeklitosti.

Co vám můžeme nabídnout

Pocit s dobře odvedené práce s přesahem pomoci druhým. Dobrý pracovní kolektiv a fexibilní pracovní dobu případně i na zkrácený úvazek.

Společnost
KOLA PRO AFRIKU obecně prospěšná společnost
Adresa
Ostrava – Koblov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 20 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Výroba a průmysl, Mechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

KOLA PRO AFRIKU obecně prospěšná společnost, Richard Gazda
774 344 922