Hledáme do našeho týmu Projektanta v telekomunikacích

Co vás čeká:

  • příprava dokumentace telekomunikačních staveb pro územní a stavební řízení,
  • projekční a inženýrská činnost související s výstavbou telekomunikačních sítí,
  • komunikace s majiteli nemovitostí, úřady, katastrem nemovitostí a dalších třetích stran,
  • tvorba cenových a technických návrhů.

Specializace:

  • ocelové konstrukce,
  • elektro silnoproud a slaboproud,
  • optické sítě.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru / vhodné i pro absolventy,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • znalost práce na PC (AutoCAD případně MicroStation, MS Office),
  • zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost.

Co vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení,
  • prémie a bonusy závislé pouze na vlastním výkonu,
  • 5. týden dovolené,
  • příspěvek na stravování formou elektronické stravenky,
  • mobilní telefon.

Společnost
ARBOR,spol.s r.o.,něm.ARBOR GmbH
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Technika a vývoj, Telekomunikace, Projektant, Technik, Technolog v telekomunikacích
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.