Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Datový analytik - znalost VBA makra #c4Z07

Pracovní náplň:

Baví vás práce s daty, vytváření analýz a pravidelných reportů a chcete se rozvíjet v mezinárodní společnosti?
Hledáme analyticky zdatného člena týmu, který zpracovává analýzy pro oddělení marketingu a nákupu. Pokud nemáte praxi, nevadí, rádi Vás zaškolíme. Ale bez čeho se neobejdete, je perfektní znalost MS EXCEL (VBA).

Náplň práce:
- ad hoc analýzy a příprava rozhodovacích podkladů pro vedení společnosti
- datová podpora oddělení nákupu/marketingu, vyhodnocování reklamních akcí
- pravidelné vyhodnocování klíčových ukazatelů na úrovni společnosti/jednotlivých oddělení
- tvorba a zpracování pravidelných reportů z oblasti prodeje, marketingu, kontroly nákladů, atd.

Nabízíme:

- bonusy/prémie
- sleva na firemní výrobky/služby
- vzdělávací kurzy, školení
- progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
- pružnou pracovní dobu
- jazykový kurz NJ
- práce v uzavřené kanceláři /nikoliv openspace/

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání/univerzitní
- silné analytické dovednosti, schopnost hledat souvislosti v datech
- velmi dobrá znalost MS Excel, základní znalost VBA podmínkou
- praxe v oblasti analýz a reportingu výhodou
- základy databází/SQL - příkazy SELECT, JOIN, GROUP BY
- komunikativní úroveň anglického jazyka (vyhledávání informací)

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Nákup, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.