Ve StringData s.r.o. pracujeme zejména na SW produktech pro banky a další velké společnosti. Jsme česká společnost sídlící na Praze 4. Máme přátelskou firemní kulturu a sehraný tým.

Development & IT Operations Specialist

Náplň práce:

• Implementace našich produktů u klientů na testovací a produkční prostředí
• Podpora vývojových týmů ve StringData
• Podpora rozvoje vlastních produktů
• Správa a rozvoj interních DevOps systémů
• Úzká spolupráce s vývojáři

Požadavky:

• Pracoval jsi někdy s GitLabem nebo třeba SVN
• Znáš trochu víc nástroje jako Jenkins, TeamCity, Selenium nebo podobné
• Zvládáš se postarat o aplikační/webové servery, třeba Apache, Nginx, Tomcat, TomEE, Payara, GlassFish, WebSphere atp.
• Znáš Linux anebo Windows poněkud víc
• Nejsou ti cizí DB servery (Microsoft, MySql, PostgreSQL, Oracle aj.)
• Máš pojem o trendech v CD/CI, automatizaci vývoje a testování
• Zvládneš občas načerpat informace i v angličtině

Nabízíme:

• Zajímavou práci pro nejvýznamnější klienty z finančního prostředí
• Účast na významných projektech
• K zodpovědnosti za důležitou práci dostaneš také možnost ovlivnit fungování
DevOps oddělení
• Stravenky 100 Kč
• 25 dní dovolené
• Benefity v kafeterii 14 000 Kč/rok
• Flexibilní pracovní dobu
• Home office
• Podpora vzdělávání
• Možnost bezúročné a bezúčelové půjčky
• Týmové akce
• Firemní tarify s neomezeným voláním a 1,5 GB mobilních dat zdarma a
• Zvýhodněné tarify až pro 5 přátel
• Pravidelné firemní snídaně

Společnost
StringData, s.r.o.
Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.