Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.
Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.
Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.
Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.
Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura, kde se budete cítit pohodlně.

HR Konzultant – bankovnictví

Do našeho týmu úspěšné personální agentury hledáme HR konzultanta, který bude samostatně realizovat náborové aktivity. Naším klientem je jedna z největších bank na českém a slovenském trhu a spolupráce je nastavena jako outsourcing náboru, tedy máme možnost pracovat i s kandidáty klienta.

Co Vás čeká:
• Zpracovávání inzertních kampaní a reakcí kandidátů
• Vyhledávání vhodných kandidátů
• Aktivní práce se sociální síti Linked In
• Vedení pohovorů a organizace celého průběhu výběrového řízení
• Prezentace vhodných kandidátů

Očekáváme od Vás:
• Nábor a vyhledávání zaměstnanců je to, co chcete dělat a víte proč
• Zkušenost v náboru výhodou, stejně tak výhodou může být zkušenost z pozice bankéře
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• Nebojíte se zvednout telefon a zjistit informace
• Organizační dovednosti, schopnost určit si priority

Nabízíme:
• Pestrou práci v zavedené agentuře, která má stabilní a zajímavou klientelu
• Získání nových zkušeností v oboru a osobní růst
• Individuální přístup ke každému zaměstnanci a příjemný kolektiv
• Kurz anglického jazyka a další vzdělávání v oboru
• Pracoviště v centru v Impact HUB Ostrava

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Sokolská třída 1263/24, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie
Zařazeno: Personalistika a HR, Bankovnictví a finanční služby, HR konzultant, HR specialista, Personalista, Náborář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura