Společnost SYNOT ICT SERVICES, a.s., člen skupiny SYNOT, jejíž jednou z činností je externí zpracování účetnictví, z důvodu akvizice nových klientů rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta /kandidátku na pozici samostatná účetní pro školy

Samostatná účetní pro školy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví min. 2 roky
  • znalost daňové problematiky
  • uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • preciznost, samostatnost, zodpovědnost a diskrétnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost účetnictví v oblasti školství a dotací výhodou
  • znalost účetního programu Navision výhodou

Náplň práce:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví mateřské a základní školy
  • příprava účetních a statistických výkazů
  • zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
  • aplikace účetních a daňových předpisů
  • účtování různých typů položek (bankovní výpisy, interní doklady, faktury apod.)
  • zodpovědnost za správné zaúčtování účetních položek
  • reporting
  • komunikace s kontrolními, daňovými úřady a ostatními institucemi

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • zajímavé pracovní uplatnění
  • dobré platové podmínky
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • 23 dní dovolené
  • obědy s výběrem z 11 -ti menu
  • zvýhodněné pobyty na rekreačních objektech skupiny Synot

Místo pracoviště: Uherské Hradiště.

Nástup možný ihned.

Společnost
SYNOT ICT Services, a.s.
Adresa
Jaktáře 1475, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vzdělávání a školství, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SYNOT ICT Services, a.s., Vendula Kašná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.