Do našeho týmu hledáme kolegu, který bude spravovat operační systémy Linux a Windows pro embedded zařízení i serverové aplikace. Pokud hledáte uplatnění v perspektivní společnosti a netoužíte po životě ve velkoměstě, je pro Vás RAMET a.s. ideální volbou. Už více než 25 let naše společnost přináší širokou nabídku produktů z vysoce specializovaných oborů, jako jsou radarové technologie pro řízení letového provozu, radarové systémy pro měření rychlosti a elektromechanické inženýrství.

Co vás čeká

- instalace, správa a konfigurace OS Linux a Windows pro embedded zařízení sloužící k měření rychlosti a monitorování dopravní situace

- spolupráce s vývoj.pracovníky při nasazování nového softwaru a vytváření dokumentace

- spolupráce na administraci firemní IT infrastruktury a serverů

- konfigurace zařízení při finalizaci zakázky (datové přenosy, generování certifikátů, implementace OpenVPN)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru informačních technologií nebo elektrotechniky

- zkušenosti s administrací operačního systému Linux, Windows

- alespoň základní zkušenosti se skriptováním (bash, perl nebo python)

- znalost anglického jazyka (alespoň ke čtení dokumentace)

- zodpovědnost, samostatný a systematický přístup k řešení úkolů

- chuť učit se nové věci, rozšiřovat si znalosti a rozvíjet se v oblasti embedded systémů a serverů

- schopnost pracovat v týmu

Výhodou bude, pokud budete umět

- zkušenosti s embedded systémy

- zkušenosti s virtualizačními a serverovými systémy (VMware, Veeam)

- zkušenosti s verzovacími systémy (např. Git, SVN)

- orientace v problematice kryptografie

Co vám můžeme nabídnout

- práce na zajímavých projektech pro bezpečnostní složky z celého světa

- mzdové ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků

- možnost pružné pracovní doby

- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- závodní stravování

- firemní kurzy angličtiny

- příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
RAMET a.s.
Adresa
Letecká 1110, Kunovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RAMET a.s., Blanka Kočišová
572 415 262