PROCUREMENT MANAGER

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • zajištění centrálního nákupu pro evropské závody v rámci korporace
  • participace na neustálém zlepšování a nastavování procesů nákupu
  • komunikace se stávajícími i novými dodavateli a jednání o nejlepších dodacích podmínkách
  • spolupráce s ostatními pobočkami na centrální nákupní strategii
  • reporting zahraničnímu managementu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • AJ na pokročilé úrovni
  • znalost principů komoditních trhů a zkušenosti s reverzními aukcemi
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk.:B a ochotu cestovat (ČR i zahraničí)
  • vyjednávací a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu a možnost nadpracovat si hodiny
  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy a odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexi Pass, mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému užití, příspěvek na závodní stravování,…)

Místo kanceláře: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Ředitel/manažer logistiky, Category Manager, Ředitel/manažer nákupu, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková