Společnost LENUNG, a.s. je menší firma založená na přátelské vnitrofiremní kultuře. Na trhu působíme od roku 2014. Jsme partnery řady významných společností, pro které zprostředkováváme služby a pro mnoho z nich zabezpečujeme vedení účetnictví a s tím spojenou agendu.
Do našeho kolektivu hledáme kolegyni/kolegu:

Účetní

Co vás čeká

V malé účetní společnosti urgentně hledáme zaměstnance na pozici Účetní – může být i bez praxe. Jedná
se o práci na HPP, kdy pracovní doba může být po domluvě flexibilní.
Náplní práce je vedení účetnictví a souvisejících daní pro malé a střední podniky. Dále také vedení účetnictví
či daňové evidence pro fyzické osoby. V naší účetní firmě je také úzká spolupráce s auditory a právníky při řešení některých problémů, reporty, výtahy ze zákonů apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- znalosti nutné vedení podvojného účetnictví, daňové evidence a souvisejících daní

- znalost softwaru POHODA výhodou

- spolehlivost, odpovědnost, cílevědomost

- samostatnost při plnění úkolů, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme Vám

- získání zajímavých zkušeností v oboru i praxi

- výborné finanční ohodnocení

- flexibilní pracovní doba (po dohodě)

- získání zkušeností při kompletním vedení účetnictví a související daňové problematiky

Nástup možný co nejdříve. Budeme se těšit na setkání a spolupráci :)

Společnost
LENUNG a.s.
Adresa
Radlická 1031/42, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie
Zařazeno: Služby, Bankovnictví a finanční služby, Administrativa, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LENUNG a.s., Adéla Andrýsková
734 767 756