Brisk Tábor, a.s. je tradiční českou, rodinnou firmou se zaměřením na výrobu komponentů pro automotive, která příští rok oslaví 85 let svého vzniku. Zaměstnává cca 550 zaměstnanců 70 profesí a v regionu patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele. Je nositelem mnoha ocenění, mezi které patří i ocenění Nejobdivovanější firma Jihočeského kraje, Exportér roku, Dodavatel pro auto roku a významné ocenění firma získala také od koncernu VW - za nejlepšího dodavatele. BRISK je proexportně zaměřenou společností a své produkty vyváží do více jak 70 zemí světa na všech kontinentech. Společnost má silný vlastní vývoj jak výrobků, tak strojních zařízení.

Programátor jednoúčelových strojů - technolog

Co vás čeká

Samostatný programátor – technolog řídí, zajišťuje a realizuje návrh elektrických částí jednoúčelových strojů a SW včerně navazující tvorby dokumentace a ověřování funkce. Součástí práce je i průběžná optimaliuzace SW strojů.

Pracovní činnosti:

  • návrh HW a přprava SW na platformě PLC Beckhoff (programování strojů ve strukturovaném textu) pro testovací zařízení a jednoúčelové stroje
  • spolupráce s výrobou na oživování a spuštění strojů
  • tvorba dokumentace k SW
  • tvorba výrobní dokumentace
  • zaškolování obsluhy strojních zařízení
  • odlaďování a optimalizace SW strojů (zlepšování stávajících výrobních procesů)
    komunikace s techology a seřizovači
  • samostatné řešení úkolů při přípravě výroby nových výrobků
  • sledování a zajišťování zákaznických požadavků souvisejících s požadavky na stroje
  • spolupráce na řešení týmových úkolů při vývoji nových výrobků a zařízení
  • aktivní spolupráce s konstrukčním a technologickým oddělením
  • sledování novinek a trendů v oblasti automatizace
  • samostatná práce na projektech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • střední nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti nebo znalosti v oblasti PLC programování
  • znalost technologií montáže elektronických zařízení výhodou
  • znalosti v oblasti automatizace – pohony, senzory, sběrnice, průmyslová komunikace
  • vyhlášku 50 nebo možnost jejího získání
  • ochotu se učit novým věcem, trpělivost a týmového ducha, improvizovat a přemýšlet
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, aktivita, kreativita, komunikativnost, spolehlivost,
    znalost anglického jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost norem pro automobilový průmysl ISO/TS
  • zkušenost z automobilového průmyslu
  • uživatelská znalost MS Office, CAD
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost německého jazyka (čtení technické dokumentace)

Co vám můžeme nabídnout

  • Kreativní práci na projektech pro přední světové výrobce automobilů
  • Neustálý kontakt s moderními trendy v oblasti automotive
  • Možnost seberealizace v rámci návrhu nových produktů
  • Spoluúčast na rozhodování o technickém řešení
  • Možnost uplatnit jazykové znalosti při jednání se zástupci zákazníka
  • Možnost uplatnění schopností napříč projektovým týmem
  • Možnost kariérního růstu

Společnost
BRISK Tábor a. s.
Adresa
Vožická 2068, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Programátor, Vývojový inženýr, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.