Brisk Tábor, a.s. je tradiční českou, rodinnou firmou se zaměřením na výrobu komponentů pro automotive, která příští rok oslaví 85 let svého vzniku. Zaměstnává cca 550 zaměstnanců 70 profesí a v regionu patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele. Je nositelem mnoha ocenění, mezi které patří i ocenění Nejobdivovanější firma Jihočeského kraje, Exportér roku, Dodavatel pro auto roku a významné ocenění firma získala také od koncernu VW - za nejlepšího dodavatele. BRISK je proexportně zaměřenou společností a své produkty vyváží do více jak 70 zemí světa na všech kontinentech. Společnost má silný vlastní vývoj jak výrobků, tak strojních zařízení.

Vývojový pracovník autoelektroniky

Co vás čeká

Samostatný vývojový pracovník řídí, zajišťuje a realizuje návrh elektrických a magnetických obvodů nových výrobků, včetně navazujících zkoušek a ověřování funkce a to až do fáze zavedení do sériové výroby. Součástí práce je také návrh a ověřování metod měření.

Pracovní činnosti:

  • samostatné řešení úkolů při vývoji nových výrobků
  • zajišťování zkoušek výrobků – ověřování parametrů během vývoje i výroby
  • sledování a zajišťování zákaznických požadavků
  • tvorba dokumentace spojené s vývojem; zapracování zákaznických norem
  • spolupráce na řešení týmových úkolů při vývoji nových výrobků a zařízení
  • tvorba zadání měřících a elektronických částí nových zařízení; spolupráce při jejich realizaci
  • aktivní spolupráce s konstrukčním a technologickým oddělením
  • sledování novinek a trendů v oblasti automobilových snímačů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • střední nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (nejlépe slaboproudá elektrotechnika)
  • znalost technologií montáže elektronických zařízení
  • přehled v oblasti principů detekce a měření neelektrických veličin
  • přehled v oblasti elektromagnetické kompatibility
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivita, kreativita, spolehlivost
  • znalost anglického jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost norem pro automobilový průmysl ISO/TS
  • zkušenost z automobilového průmyslu
  • uživatelská znalost MS Office, CAD výhodou, návrh DPS
  • znalost programování PLC automatů
  • znalost německého jazyka

Co vám můžeme nabídnout

  • Kreativní práci na projektech pro přední světové výrobce automobilů
  • Neustálý kontakt s moderními trendy v oblasti automotive
  • Možnost seberealizace v rámci návrhu nových produktů
  • Spoluúčast na rozhodování o technickém řešení
  • Možnost uplatnit jazykové znalosti při jednání se zástupci zákazníka
  • Možnost uplatnění schopností napříč projektovým týmem
  • Možnost kariérního růstu

Společnost
BRISK Tábor a. s.
Adresa
Vožická 2068, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.