PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PRORODINNÝCH SLUŽBÁCH
pro centrum pro rodiče s dětmi Kopretina.

Náplň práce:

- příprava a realizace programů a aktivit centra pro rodiče s dětmi

Místo výkonu práce: Radostín nad Oslavou, Velké Meziříčí

Nástup: září 2019

Nabízíme:

- pracovní poměr na 0,5 – 1,0 úvazku,

- zajímavou a kreativní práci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- dobrý pracovní tým,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání,

- předpoklady pro práci s rodiči a jejich dětmi,

- schopnost samostatné i týmové práce,

- spolehlivost, zodpovědnost,

- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,

- trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 4. 8. 2019 na uvedený email, který naleznete v sekci volná pracovní míst na našich stránkách: https://zdar.charita.cz/

telefonní kontakt: Lenka Vencálková mob: 739 389 209

Uveďte, o jakou výši úvazku máte zájem.

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Radostín nad Oslavou
Ostrůvek 288/2, Velké Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Diecézní charita Brno, Renata Konečná
739 344 056
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.