Romodrom o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici "Pečující osoba pro práci s dětmi" na poloviční úvazek.

Požadujeme:

Vzdělání: SŠ s maturitou

Otevřenost

Flexibilitu

Samostatnost

Kladný vztah k dětem

Praxi v oboru práce s dětmi ze sociálně vyloučeného prostředí výhodou

Uživatelskou znalost práce s PC

Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Úvazek 20 hodin týdně v odpoledních hodinách

Přátelský pracovní kolektiv

Zaměstnání v zavedené organizaci

Šest týdnů dovolené

Náplň práce:

Práce s dětmi 1. stupně ZŠ

Příprava a realizace odpoledního volnočasového programu (např. výtvarné, sportovní, hudební aktivity)

Doučování, pomoc při psaní domácích úloh

Realizace jarních a letních příměstských táborů

Komunikace s rodiči dětí

Nástup 1. 9. 2019

Společnost
ROMODROM
Adresa
Poláčkova 1067/3, Praha – Krč
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor, Učitel mateřské školy, Učitel základní školy, Kouč
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.