PRODUKTOVÝ MANAGER - IT junior AGEV00352-3

Pro dceřinou společnost nadnárodního energetického holdingu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici

PRODUKTOVÝ MANAGER - IT junior

Náplň práce

Vaším úkolem bude návrh, vedení a koordinace projektů. Účelem projektů je rozšíření zákaznického servisu v oblasti možností plateb za produkt. Návrhy projektů budete generovat na základě podkladů interních kolegů ze zákaznického oddělení. Výstupem Vaší práce budou podklady pro návrh IT řešení nového projektu.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického nebo obchodního zaměření
  • IT background výhodou
  • zkušenost s platebními kartami či aplikacemi vítána
  • propojení komunikačních a analytických schopností

Pracovní podmínky

Čeká Vás moderní zázemí nadnárodní holdingové společnosti se stabilním postavením na trhu. Ve společnosti můžete kromě férové mzdy očekávat možnost čerpání mnoha firemních benefitů napříč holdingem.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Administrativa, Project Manager, Analytik prodeje, IT analytik, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Kotvová