Profigrass je prosperující rodinnou společností s hlavní činností v oblasti dodávek a servisu profesionálních strojů a závlahových komponentů z USA, zemí EU a Jižní Koreje. Hlavními cílovými trhy jsou firmy zabývající se údržbou veřejné zeleně a jinými komunálními službami, golfová hřiště, fotbalové kluby a závlahové instalační firmy.

Společnost Profigrass s.r.o. je několikanásobným držitelem ocenění Toro Partners in Excellence pro oblast EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika).

Marketingový specialista

Za účelem rozvoje týmu vypisuje společnost Profigrass s.r.o. výběrové řízení na pozici Marketingový specialista / Marketingová specialistka.

Náplň práce:

• Přímá spolupráce s ředitelem společnosti.
• Koordinace marketingových aktivit firmy.
• Zodpovědnost za mediální a grafický obraz firmy.
• Správa a rozvoj www stránek a sociálních médií.
• Účast na projektu nových www stránek a e-shopu.
• Organizace a aktivní účast na výstavách a předváděcích akcích.
• Tvorba tištěné a prospektové dokumentace produktů firmy, včetně z podkladů v angličtině, překlady.
• Zodpovědnost za propagační a prezentační materiály firmy.
• Tvorba prezentačních textů a grafiky na webových stránkách a prospektové dokumentace.
• Podpora týmů v obchodní agendě.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ + předchozí praxe v oblasti marketingu či reklamy.
• Český jazyk na vynikající úrovni, slohová vytříbenost.
• Výborná znalost AJ slovem i písmem.
• Slovenština výhodou.
• Kreativita, grafické nadání.
• Vynikající organizační schopnosti a komunikační dovednosti.
• Vysoké pracovní nasazení.
• Práce s PC: MS Office na pokročilé úrovni, včetně základních dovedností s grafickými programy.
• Řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič.
• Spolehlivost a časová flexibilita nutností.

Nabízíme:

• Zázemí stabilní české společnosti.
• Práce s kvalitními produkty renomovaných zahraničních značek.
• Práce v energickém kolektivu.
• Odpovídající ohodnocení.
• Vzdělávání a profesní růst.
• Příspěvky na stravování.
• Mobilní telefon.
• Notebook.

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, prosím, na kontakty zde uvedené.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Společnost
Profigrass s.r.o.
Adresa
Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Profigrass s.r.o., Tomáš Chytka
544 234 046