BUSINESS PROCESS ANALYST - podpora obchodu AGDC00353-3

Pro mezinárodní společnost holdingového typu, která vyrábí a obchoduje s technickými produkty určenými pro automobilový sektor, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

BUSINESS PROCESS ANALYST - podpora obchodu

Náplň práce

Budete začleněný/á do týmu zaměřeného na obchodní reporting a obchodní analýzy. Vaším úkolem bude aktualizovat, zjednodušit a sjednotit reportovací nástroje.

Konkrétně:

  • návrhy procesních modelů pro reporty
  • procesní analýzy datových informací
  • vytváření nových modelů hodnocení obchodních dat
  • tvorba nástrojů a srovnávacích tabulek v MS Excel
  • návrhy přehledů a tabulek

Požadavky

  • VŠ/SŠ informatika nebo IT zaměření
  • zkušenost s analytickou prací
  • práce s databázemi, jednodušší programování
  • znalost práce s makry a kontingenčními tabulkami
  • pasivní znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • hezké pracovní prostředí
  • spolupracující tým
  • široká paleta benefitů

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, IT analytik, Analytik prodeje, Project Administrator, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Kotvová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.