Cestou necestou, z.ú. je nestátní nezisková organizace založená v roce 2011 s cílem pomáhat ohroženým dětem žít spokojený život v bezpečném, podnětném a citově vřelém rodinném prostředí.
Cestou necestou, z.ú. poskytuje své služby v Praze ve dvou základních programech Krizové centrum pro rodinu a Doprovázení pěstounů.
V obou programech jsou poskytovány komplexní psychosociální služby při spolupráci sociálních pracovníků, terapeutů a psychologů.

Více na www.cestounecestou.org

Psycholog / psychoterapeut v Krizovém centru pro rodinu

Krizové centrum pro rodinu Cestou necestou,z.ú. hledá nového kolegu na pozici psycholog/psychoterapeut na 0,5 úvazek

NÁPLŇ PRÁCE

  • Terapeutická práce s dětmi, rodiči, s celými rodinami
  • Poradenská činnost zaměřená na téma rodičovství, náročené situace v rodině
  • Vyhodnocování ohrožení a potřeb dětí v rodině
  • Komunikace a spolupráce s institucemi a spolupracujícími odborníky v potřebném rozsahu

POŽADUJEME

  • Osobnostní vyzrálost
  • Dobrou schopnost komunikace s klientem a empatický přístup k němu
  • Umění spolupracovat v týmu
  • Umění udržet si vlastní hranice
  • Schopnost samostatné práce a organizační schopnosti

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY

  • VŠ vzdělání humanitního zaměření - výhodou obor psychologie
  • Psychoterapeutický výcvik ukončený nebo probíhající
  • Znalost problematiky ohrožených dětí výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Zkušenosti s cílovou skupinou výhodou

NABÍZÍME

  • Zajímavou a kreativní práci s dítětem a rodinou
  • Malý a příjemný pracovní tým
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu vzdělávání a pravidelné supervize

INFORMACE O POZICI

  • Místo výkonu práce: Trojická 1, Praha 2
  • Výše úvazku: 0,5 úvazek
  • Datum nástupu: dle dohody, optimálně od 1.9.2019
  • Pro zařazení do výběrového řízení zašlete své CV a krátký motivační dopis
  • Kontaktní osoba: Mgr. Petra Priknerová, tel. 734 253 702

Zasláním svého životopisu, popř. odpovědí na inzerát souhlasíte, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a uchovány dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení po dobu trvání výběrového řízení, resp. po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici.

Společnost
Cestou necestou, z.ú.
Adresa
Trojická 386/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace