Náplň práce:

  • Sociální pracovník v sociálně akviziční službě pro osoby se zdravotním postižením a seniory.
  • Přímá práce s klienty České unie neslyšících, z.ú.
  • Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí (např. pomoc při sepisování různých žádostí, doprovod klientů k lékaři, podpora uživatelů při jednání na úřadech atd.).
  • Časem možno i vedení služby.
  • Zprostředkování navazujících služeb.

Požadujeme:

  • Splnění minimálních kvalifikačních požadavků odborné způsobilosti dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění.
  • Smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost.
  • Smysl pro empatii ve vztahu k uživatelům služeb a schopnost vcítění do jejich potřeb
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Solidní orientaci v právních předpisech z oblasti sociálních služeb, sociálního zabezpečení a civilního práva.
  • Znalost práce na PC.
  • Čistý trestní rejstřík.

Výhodou znalost českého znakového jazyka

Nabízíme:

  • Práce na 1,0 úvazek
  • Různorodou a zajímavou práci se specifickou cílovou skupinou
  • Každodenní kontakt s českým znakovým jazykem
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Týmové supervize
  • Pravidelné školení, možnosti dalšího vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Zdokonalovací kurzy českého znakového jazyka vedené neslyšícím lektorem
  • Pracoviště v centru Prahy v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
  • Práce v terénu i na pobočce
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužen
  • Nástup možný od ledna či od února 2020

Společnost
Česká unie neslyšících, z.ú.
Adresa
Dlouhá 729/37, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 32 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Česká unie neslyšících, z.ú., Martin Novák