Cestovní kancelář Čedok hledá do svého týmu E-Commerce Juniora!

Náplň práce:

  • marketingová podpora on-line prodeje
  • spolupráce na řízení webových kampaní vč. PPC a RTB (ve spolupráci s externí agenturou)
  • správa sociálních médií - Instagram, Facebook, YouTube (ve spolupráci s externí agenturou)
  • správa srovnávačů (Sdovolená, New Travel, Skrz…..)
  • marketingová podpora a aktualizace firemních mobilních
  • plánování a realizace bannerových kampaní
  • spolupráce na přípravě grafiky marketingových materiálů
  • spolupráce s produktovými manažery
  • podílení se na tvorbě newsletterů
  • plnění obsahu webových stránek

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost českého jazyka, schopnost práce s textem
  • schopnost vyhodnocovat PPC kampaně
  • základní znalost práce s Adobe Creative Suite (alespoň Photoshop CS)
  • znalost angličtiny na úrovni upper intermediate
  • pečlivost, kreativita, zaujetí a ochotu učit se nové věci
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • orientaci v oblasti E-commerce trendů
  • pracovní zkušenosti nebo vzdělání v oboru cestovního ruchu výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (karta MultiSport, stravenky aj.)

Nástup: dle dohody

Společnost
Čedok a.s.
Adresa
Vinohradská 2577/178, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Webdesigner, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Čedok a.s., Tereza Vrbová
221 447 210